gta san andres

5. prosince 2007 v 23:37 | DOM |  OBRÁZKY
A konečně nějaké ty modely. Jeden mód o UFO,a druhý naprosto vyjimečný Projekt Oblivion mod,který vám nahradí zeleň. A ještě jeden bonus,který mi autor před malým momentem poslal, je i připravovaná podvodní zeleň.
Doufám,že pošlete hodně návrhů na hlavičky,aby jste se i vy mohli podílet na novém designu.Já sám už jsem se oněco komického pokusil,ale radši to ani nezveřejním :))) Příště se můžete těšit na znovuoteření soutěže o Nej screen.


Povídá pojišťovací agent: "Povím vám to na rovinu, pane Kalianko, nám se zdálo trochu divné, že váš dům vyhořel dva dny potom, co jste si ho u nás pojistil. My ovšem dbáme o pověst naší pojišťovny a tak vám zaplatíme vše, co při požáru shořelo." "To je dobře a zaplatíte mně i těch deset litrů benzínu?"

Po pravde mal som ho už od predvčerom, ale nejak sa mi nechcelo začať. Večer som hľadal darček pre frajerku no a teraz ... skoro 1 hodina ráno :). Ďalšie číslo príde trošku skôr a to na Vianoce. Prajem príjemne čítanie. V tomto čísle môžete nájsť 1 článok odo mňa.. a to rozhovor z VoSoDilkou

http://www.gta.cz/sanandreas/data/exclusivity/pic/BMW_M3_E92.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama