Prosinec 2007

Medal of Honor Vanguard

8. prosince 2007 v 19:18 | DOM |  RECENZE
Obrázek ke článku Medal of Honor: Vanguard Obrázek ke článku Medal of Honor: Vanguard Obrázek ke článku Medal of Honor: Vanguard Obrázek ke článku Medal of Honor: Vanguard Obrázek ke článku Medal of Honor: Vanguard Obrázek ke článku Medal of Honor: Vanguard Obrázek ke článku Medal of Honor: Vanguard Obrázek ke článku Medal of Honor: Vanguard Obrázek ke článku Medal of Honor: Vanguard Obrázek ke článku Medal of Honor: Vanguard Obrázek ke hře Medal of Honor Vanguard Obrázek ke hře Medal of Honor Vanguard Obrázek ke hře Medal of Honor Vanguard Obrázek ke hře Medal of Honor VanguardNejnovější pokračování geniální válečné série Medal of Honor určené pro PlayStation 2 a Nintendo Wii má kompletní název Medal of Honor: Vanguard, zatímco pro next-gen konzole Xbox 360 a PlayStation 3 se paralelně připravuje Medal of Honor: Airborne. V Medal of Honor Vanguard pro PS2 a Wii se rozloučíme s hlavním hrdinou Pattersonem. Nahradí jej Frank Keegan, desátník 82. letecké divize. Boje se budou opět odvíjet v Evropě, ve stejném stylu jak jsme byli zvyklí. Čeká nás ovšem řada vylepšení, např. možnost upgradovat zbraně které získáte od nepřátel nebo je naleznete na bojišti. Další významné vylepšení je možnost vést dialogy se svými spolubojovníky. Navazujete tak bližšší přátelství a takto získaní přátelé jsou potom schopni obětovat za vás třeba vlastní život. Dalšího vylepšení se dočkala také inteligence vojáků, kteří budou schopni vymýšlet vlastní taktiky. Ovládání u PlayStation 2 zůstává klasické pomocí dualshocku, u Nintenda Wii bude pochopitelně mnohem zajímavější, zhruba na stejném principu jako u Call of Duty 3. Tedy míření, lícení a střílení pomocí remote, granáty pomocí nunchucku.
Medal of Honor: Vanguard
Napsal Logan
02/10/07, .
MoH:VanguardPo Call of Duty 3 přichází na Wii další z FPS z Druhé světové války. Pokud od této hry očekáváte mnoho, nenechte se zmást. Tato hra sleduje trend ostatních dílů série MoH - tím je klesající úroveň. Ale zas tak hře křivdit nebudu. Přečtěte si celou recenzi a posuďte sami.Ve hře se vžíváte do role člena dvaaosmdesáté divize amerických výsadkářů. Námět svádí k dalšímu hrdinskému příběhu plného emocí a patriotismu, ale zde hra naprosto ztrácí. V lineárním Call of Duty jsme nalezli alespoň kousíčky příběhu, ten zde nehledejte. Prostě si vyberete jednu ze tří (doopravdy jen tří) kampaní a jdete na to. Ano, sice se chlapci v EA snažili hře dodat trochu Hollywoodského napětí a dojetí, ale to je v mžiku ta tam. Hra je krátká a to není její jediná chyba.CoD 3 byla pro Wii velice důležitou hrou a i když nedosahovala takových kvalit jako její předchozí díly, tak na Wii otevřela žánr FPS s novým, revolučním ovládáním. Hra sklízela nadprůměrné hodnocení. Od Vanguard se čekalo něco víc, vybroušenější ovládání, hratelnost, grafiku. Avšak kde nic, tu nic. Ovládání je naprosto deprimující. Pro jakoukoliv akci je potřeba jinak "zatřepat" nunchakem a tak při jakékoliv akci se může stát, že místo přebítí si lehnete na zem, a naopak při snaze skrýt se před nepřáteli začnete přebíjet. Sice některé pokyny jsou namapovány i na wiimotu, ale i tak dosažitelnost tlačítek při akci je nemožná. Míření je na tom o trochu lépe, ale stále je podprůměrné. Prostě nejste schopni mířit s přesností menší jak metr a půl. Ze začátku Vám naštěstí pomohou parťáci, ale poté se budete muset spolehnout sami na sebe a nezbyde nic jiného, než se nějak s hadicapem naučit mířit. Ovládání tedy propadá.Zvuková stránka hry je asi to jediné co EA umí. Zde není co vytknout. Orchestrální hudba, střelba, výbuchy, dabing. Prostě tohle se mi na všech EA hrách velice líbí. Horší je to s technickou stránkou. Ta Wii deklasuje snad ještě pod úroveň PS2. Sice v některých místech grafika vypadá "hezky" , ale v jednom momentu jsem měl pocit že hraju Perfect Dark na N64ce( a to Vanguardu hodně fandím! ). Prostě a jednoduše nepochobím zabedněnost vývojářů. Sice netuším, jak je na tom Vanguard s prodejností, ale věřte, že takovýto hnus byste doma hrát nechtěli. Takže technická stránka se díky zvuku drží na průměru.
A čím je Vanguard vlastně jiný (EA rádo tvrdí revoluční)? Tím že na začátku kampaně seskočíte padákem. Mysleli byste si, že alespoň ten padák budete moci ovládat alá Airbone. Nikoliv! Dopadnete vždy na to stejné místo s odchylkou několika metrů. Tady se revoluce nechystá. Hratelnost hry je taktéž více než úděsná. Některé úkoly jsou nepochopitelné, jiné zase neproveditelné. Ve hře jsem narazil snad na jeden jediný světlý moment. A to je málo. Hra nabízí multiplayer pro až čtyři hráče ve splitscreenu, online se tedy opět nekoná.Závěrem vše shrnu. Hra je silně úpadková, místy se tváří hezky, ale jde o budgetový titul, který by se měl prodávat v ceně maximálně 300 Kč. Pokud můžete, vyhněte se mu. Dávám snad zatím nejmenší hodnocení na nZone, co se kdy objevilo. Doufejme, žeMoH: Heroes 2 pozvedne úroveň alespoň k lehkému nadprůměru.
ScreenShot 3ScreenShot 4ScreenShot 1 ScreenShot 2 Medal of Honor: Vanguard

Driver Bus

8. prosince 2007 v 18:54 | DOM |  OBRÁZKY

Bus Driver - jak autobus řídit opravdu hardcorově

Nová česká nezávislá simulace řízení autobusu jménem Bus Driver, o které jsem se tu v jednom spotu zmiňoval už dříve, je konečně hotová. Vývojáři z týmu SGS Software proto vypustili hratelné demo omezené jak časově, tak funkčně, s možnostíkoupě verze plné. Ale má to vůbec cenu?
Pro příznivce MHD Hardcore simulace války, závodění nebo řízení vlaku tu už byly a i přes své zaměření na náročné hráče na trhu většinou uspěly a v několika případech se staly velice oblíbeným titulem. Kdo by ale chtěl řídit autobus? Ubohou, pomalou škatuli pro hromadné převážení lidí? Na druhou stranu, je to originální nápad... K tomu, aby hra uspěla, je ale potřeba něco navíc. Jak se zdá, Bus Driver ono "něco navíc" nemá.
Hratelnost zachraňuje Hned po spuštění hry si všimnete naprosto podprůměrné grafiky. Některé lokace jsou sice zpracovány líbivě, ale úroveň detailů je naprosto mizerná a to i při nejlepší možné konfiguraci zobrazení. Anti-hardcore hráče už napoprvé odradí složité ovládání autobusu a odčítání bodů za to, že příliš prudce zpomalili, za to, že zapomněli, že autobusy mají blinkr, nebo za to, že přejeli křižovatu na červenou. Za všechny nedostatky se body odečítají a za vaše pozitivní činy zase přičítají. K bodům můžete snadno přijít naopak správným použitím blinkru, včasnému přijetí na zastávku nebo respektováním signalizace. Bus Driver jde opravdu do hloubky a jeho hraní je tedy vcelku zábavné.
Práce kvapná, málo platná Naprosto nedodělaná a odfláknutá je ale audiovizuální stránka hry - je vidět, že autoři spěchali. Kromě již zmíněné nízké úrovně detailů tu máme nulové hudební doprovod (u hardcore her není nutný, ale zrovna stereotypnímu Bus Driveru by pomohl) a mnoho bugů a nedodělků, jako je například fakt, že se uživatelská nastavení jaksi neukládají, že když někdy zapnete blinkr, nemůžete zatáčet, že ostatní auta (i autobusy) se rozjíždějí desetkrát rychleji než vy, že interface je nevzhledná, že kromě "pokácení" několika tyčí nemůžete absolutně nic deformovat (výjimkou není ani váš autobus) nebo že jízdní řád je tak špatně navžený, že při dodržování všech dopravních předpisů jej zkrátka nelze splnit.
ZÁVĚR Po audiovizuální stránce je Bus Driver opravdu špatnou hrou, kterou kazí i velké množství nedodělků. Na druhou stranu někomu může přijít převážení lidí a neustálé zapínání a vypínání blinkrů zábavné - mně osobně to celkem bavilo. Mám jen obavu, aby plná hra neobsahovala příliš málo tras. Pokud totiž určitou misi vyloženě nezkazíte, těžko se vám ji bude chtít hrát znova a pár minut zábavy za 30 euro rozhodně nestojí... Bus Driver bych řadil do lepšího průměru s hodnocením okolo 55%, ale uvidíme, co přinese plná verze.
Bus Driver
Bus DriverBus DriverBus Driver

operace flaspoint

6. prosince 2007 v 0:25 | dom |  CD key ( Pro Hry )...
m3cz-p5186-xneyl-cl0t7-513nt

GTA 3

6. prosince 2007 v 0:00 | DOM |  OBRÁZKY
Je úterý, venku sněži a sněží a já jsem tu s updatem. Dnes tu mám pro vás pouze tři skiny hráče, protože nemám moc času. Doporučuji především skin Hawaii, ale i skin Spiderman bych určitě vyzkoušel. Tak stahujte!!
Dnes jsem nebyl ve škole. Nebylo mi nějak dobře. A tak jsem pro vás připravil takové malé update. V update najdete zcela nový skin pack - je to opravdu novinka. A dále pro vás mám krásný model auta značky caterham. Stahujte!

gta san andres

5. prosince 2007 v 23:37 | DOM |  OBRÁZKY
A konečně nějaké ty modely. Jeden mód o UFO,a druhý naprosto vyjimečný Projekt Oblivion mod,který vám nahradí zeleň. A ještě jeden bonus,který mi autor před malým momentem poslal, je i připravovaná podvodní zeleň.
Doufám,že pošlete hodně návrhů na hlavičky,aby jste se i vy mohli podílet na novém designu.Já sám už jsem se oněco komického pokusil,ale radši to ani nezveřejním :))) Příště se můžete těšit na znovuoteření soutěže o Nej screen.


Povídá pojišťovací agent: "Povím vám to na rovinu, pane Kalianko, nám se zdálo trochu divné, že váš dům vyhořel dva dny potom, co jste si ho u nás pojistil. My ovšem dbáme o pověst naší pojišťovny a tak vám zaplatíme vše, co při požáru shořelo." "To je dobře a zaplatíte mně i těch deset litrů benzínu?"

Po pravde mal som ho už od predvčerom, ale nejak sa mi nechcelo začať. Večer som hľadal darček pre frajerku no a teraz ... skoro 1 hodina ráno :). Ďalšie číslo príde trošku skôr a to na Vianoce. Prajem príjemne čítanie. V tomto čísle môžete nájsť 1 článok odo mňa.. a to rozhovor z VoSoDilkou

http://www.gta.cz/sanandreas/data/exclusivity/pic/BMW_M3_E92.jpg

MAFIA

5. prosince 2007 v 22:38 | DOM |  RECENZE
Příběh Mafie
Je počátek třicátých let minulého století a ve Spojených státech se to jen hemží mafiánskými gangy. Tommy Angelo (náš hlavní hrdina) si na živobytí vydělává taxikařinou. Jeho revírem je městečko Lost Heaven.

Jednoho dne se však jeho život od základů změní. Dostává se totiž do přestřelky gangů dvou hlavních mafiánských rivalů: Dona Morelliho a Dona Salieriho. Když je auto Salieriho rozstříleno na cucky, nezbývá mu nic jiného, než spolu se svými kumpány Pauliem a Samem nasednout do blízkého taxíku, který shodou okolností patří právě Tommymu. Následuje zběsilá honička ulicemi města, ve které musí Tommy ujet svým pronásledovatelům (to je 1.mise). I když se mu to samozřejmě povede, snaží se rychle na všechno zapomenout a věnovat se dál své práci. To ale rozhodně neplatí o Morellim, který hned druhý den posílá své muže, aby našli a zničili Tommův taxík. Když to Tommy vidí, neváhá ani minutu a utíká do Salieriho baru (3.mise). Tam si uvědomuje, co se vlastně stalo. Přišel o své živobytí. Přijímá tedy práci poskoka pro rodinu Saliery. Od nynějška se jeho nejlepšími kamarády stali Sam s Pauliem a brokovnice s revolverem. Pak přijde konec třicátých let a Tommy se ocitne v náručích spravedlnosti.

Celý tento příběh je během hry vyprávěn jako retrospektiva, kdy Tommy sedí u policie a detektivovi Normanovi se zpovídá ze svých hříchů. Nutno podotknout, že jich opravdu není málo.
TOMMY - Hlavní postava hry.Taxikář, kterého donutili náhodné okolnosti stát se členem mafie. Je to docela příjemný, vtipný chlapík, kterému jeho zásady změnilo těžké dětství a tvrdý život třicátých let. Salieriho chlapec, ze kterého postupem času všichni dostávají strach. Později dělá věci, které dělat nechce, a tak se čas od času stane, že neudělá přesně to, o co byl žádán a jeho činy dostávají úplně jiný směr. Jinak velký kuřák...
PAULIE - Tommovo šéf, ale také největší přítel a parťák. Je to cholerik, který někdy reaguje naprosto nepřiměřeně a nevypočitatelně. Často s ním pracuješ. Je také velice vtipný a tvrdý hoch, který tě učí nepěkné věci.
SAM - Další s tvých přátel. Působí dojmem přátelského člověka.Je nesmělý a neohrabaný. Moc toho nenamluví. Je tu tvůj a Paulieho největší kamarád. Mě osobně přijde nesympatický.
DON SALIERY - Hlava rodiny. Je to příjemný stařík, který už toho hodně zažil a jen tak něco ho nerozhodí. Nezapomíná na přátele, kteří mu pomohli a těch, co ho zradili prý už moc není. Jeho hlavním heslem je "obchod na prvním místě". Peněz už má dost, ale do práce má chuť pořád. Má rád kvalitní whisky a doutníky.
FRANK - Donův největší přítel a jeho pravá ruka. Je to taktéž milí stařík. Tomm ho má velice v oblibě. Kvůli své rodině opustí Salieriho.Pláchne s účetními papíry, se kterými má Salieriho usvědčit, protože k tomu byl donucen.
LUIGI - Barman v Salierovo baru. Později zachráníš jeho dceři panenství, ale potom ho o ní stejně připravíš.
VINCENZO - Odborník přes zbraně. Se Salierim to táhne už od dětství. Sežene všechno od "špuntovky" až po "kanón". Velmi sympatický pán.
RALPH - Je úplnej magor, jak říká Paulie. Hrozně koktá a je vidět, že je to debil. S auty to ale doopravdy umí. Každé auto ti opraví a naučí tě krást spoustu nových.
NORMAN - Policejní šerif. Tomm se mu vyzpovídá se všech svých činů. Později s ním usvědčí Salieriho na doživotí. Zahlédnout ho můžete jen v prologu.


http://mafia.bonusweb.cz/scr_week.jpg